BIRD dr inż. Mateusz Flis

Flis Korepetycje Elektrotechnika EOR
DR INŻ. MATEUSZ FLIS

Dr inż. Mateusz Flis to zatrudniony w przemyśle elektroenergetycznym praktyk, naukowiec i dydaktyk interdyscyplinarny. Jest właścicielem działalności BIRD dr inż. Mateusz Flis. W jej ramach zajmuje się dydaktyką nauk technicznych: przedmioty z dyscypliny elektrotechnika, fizyka, matematyka oraz chemia. Posiada udokumentowane, niemal dziesięcioletnie, doświadczenie pracy dydaktycznej i pracy w przedsiębiorstwach przemysłowych. Równolegle zajmuje się badaniami naukowymi i projektami innowacyjnymi o charakterze rozwojowym. Specjalizuje się w tematyce elektrycznego ogrzewania rozjazdów kolejowych EOR.
BIRD dr inż. Mateusz Flis
doktor inżynier mateusz flis gdańsk
doktor flis
Pion Dydaktyczny

Pion Dydaktyczny zbudowany jest z Departamentu Edukacji Ponadpodstawowej "BIRD Dydaktyka" przeznaczonego dla uczniów powyżej 16. roku życia oraz z Departamentu Edukacji Podstawowej "BIRDy Dydaktyka" dla uczniów do 16. roku życia.
Szczegółowe informacje ofertowe podano na podstronach Pionu.
Korepetycje Fizyka
EOR elektryczne ogrzewanie rozjazdów
Pion Naukowo-Badawczy
Jednostkowy koszt działalności badawczo-innowacyjno-rozwojowej "BIRD Badania" wynosi 400 zł / 50 min pracy. Koszt całkowity zależny jest od stopnia złożoności projektu.
Korepetycje Flis Gdańsk
Flis elektrotechnika fizyka EOR
Pion Gospodarki Rynkowej
Dr inż. Mateusz Flis równolegle pracuje w przemyśle elektroenergetycznym.
Flis Korepetycje EOR Elektrotechnika

Działalność dra inż. Mateusza Flisa


korepetycje Fizyka Gdańsk
Ostatnie wpisy Autora:

korepetycje Fizyka Gdańsk
Ostatnie komentarze Klientów:

  1. Wygląda na to, że w wielu miejscach Pan bywał.

  2. Gratuluję wytrwałości!

BIRD dr inż. Mateusz Flis stanowi działalność nierejestrową i jest opodatkowana zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.