EDUKACJA WYŻSZA

flis korepetycje elektrotechnika fizyka
DR INŻ. MATEUSZ FLIS
Mateusz Flis podejmuje się współpracy w czterech obszarach nauki: elektrotechnika, fizyka, matematyka, chemia. W praktyce dydaktycznej rozmawia z Uczniem i stymuluje go do samodzielnego myślenia nad rozpatrywanym zagadnieniem. Warsztat pracy opiera na dwóch filarach: metodologii nauczania i hierarchizacji materiału dydaktycznego. Wskazuje Uczniowi ewentualne braki posiadanych przez niego umiejętności i nakierowuje na możliwe drogi ich uzupełnienia.


Departament Edukacji Ponadpodstawowej
BIRD Dydaktyka

Zadania Departamentu
Podstawowy profil działalności obejmuje dydaktykę skierowaną do odbiorców powyżej 16. roku życia.

Oferta Departamentu
+ elektrotechnika: 140 zł / 50 min
+ fizyka: 120 zł / 50 min
+ matematyka: 100 zł / 50 min
+ chemia: 80 zł / 50 min

#
Strategia Departamentu
Znaczną grupę Klientów BIRD Dydaktyka tworzą studenci wyższych uczelni technicznych. W zakresie działalności znajdują się przedmioty z dyscypliny naukowej elektrotechnika, a w szczególności: obwody elektryczne, podstawy elektrotechniki, teoria obwodów elektrycznych, teoria pola elektromagnetycznego, elektrotermia, fizyka, matematyka.

Grupę Klientów domykają odbiorcy młodsi, powyżej 16. roku życia. Dla uczniów szkół ponadpodstawowych w tej kategorii wiekowej przewidziano dydaktykę z przedmiotów ścisłych: fizyka, matematyka, zawodowe przedmioty elektryczne i mechatroniczne.

Program tematyczny dostosowuje się do potrzeb Klienta, jednak zachowana jest dbałość o wykonanie pracy dydaktycznej zgodnie ze wskazaniami i zaleceniami wiodących ośrodków pedagogicznych krajowych i zagranicznych.

Strategiczne zarządzanie wiedzą
Praktyka dydaktyczna dra Flisa wskazuje, że efektywna jest praca zogniskowana w blokach tematycznych zbudowanych z trzech wymiarów procesu uczenia się:
1) retrospekcja poznanych wiadomości,
2) wprowadzenie w nową tematykę i koncentracja na zrozumieniu rozwiązywania problemów zadaniowych, gdzie kładziony jest nacisk na jak najwyższy stopień indywidualnej pracy Ucznia,
3) omówienie proponowanej do samodzielnego zapoznania się teoretycznej partii materiału oraz wskazanie odpowiednich przykładów ćwiczeniowych.
flis korepetycje elektrotechnika fizyka

mateusz flis korepetycje fizyka
Opinie Klientów:

Klient A. Kowalski
Dzień dobry! Pani oceniła sprawdzian i uzyskałem ocenę celująca. Napisałem najlepiej z całej klasy. Dziękuję Panu.

Klient B. Kowalski
Panie Doktorze, razem z Żoną jesteśmy ogromnie wdzięczny, że zechciał Pan pracować z naszym synem. Jest zachwycony Pana zasobem wiedzy i umiejętnością przekazania najbardziej istotnych kwestii. Mamy nadzieję, że nie zrezygnuje Pan Doktor z dalszej nauki naszego Syna. B. Kowalscy

Klient C. Kowalski
Panie Doktorze, jestem studentem, któremu prowadzi Pan pisanie pracy magisterskiej ze zwarć. Bylem u profesora pokazalem zestawienia wynikow, które Pan Doktor kazał zrobić. Początkowo próbował podać mi argumenty na otrzymane przebiegi, ale po pewnym czasie przynal, że to co usłyszałem na zajęciach od Pana to jednak racja. Przepraszam, że nie zaufalem w Pana słowa. To co mi Pan ostatnio udowadnial, to prawie tymi samymi słowami ostatecznie powiedział profesor. Przyznał, że te założenia są nieodpowiednie do sieci SN. Dobrego wieczoru.

Dane personalne Klientów zmienione

flis korepetycje elektrotechnika fizyka
Promocyjna oferta dydaktyczna (lipiec – sierpień)

OB
Ogłoszenia BUKI

OT
Ogłoszenia Trójmiasto

OKE
Ogłoszenia korepetycje.edu.plOK24
Ogłoszenia Korepetycje24

OO
Ogłoszenia OLX

OEK
Ogłoszenia e-korepetycje

OKN
Ogłoszenia korepetycje.net

OU
Ogłoszenia Usluger

OBF
Ogłoszenia Baza Firm

OFN
Ogłoszenia Firmy.net


YT
Kanał YouTube

FB
Profil Facebook

TP
Twój Profesor

12 odpowiedzi do “EDUKACJA WYŻSZA”

 1. Dziękuję za pomoc i szczerze polecam Pana doktora, nie jest może tani ale za to wyśmienity wykładowca, jego pomoc jest nie oceniona , szczerze polecam wart jest każdych pieniędzy, jeszcze raz bardzo dziękuję Ania

  1. Dobrze słyszeć, że jednak warto.

   Prawdą jest, że pracę można wykonać na kilka sposobów:
   1) tanio, bardzo długo, ale całkiem dobrze;
   2) tanio, szybko i niezwykle kiepsko;
   3) drogo, długo i… naciągając klienta;
   4) drogo, szybko i dobrze.

   Dziękuję, że znajduję się w tej czwartej grupie.
   MF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *