Departament BIRD Dydaktyka – oferta

flis korepetycje elektrotechnika fizyka
DR INŻ. MATEUSZ FLIS
Podejmuje się współpracy w czterech obszarach nauki: elektrotechnika, fizyka, matematyka, chemia. W praktyce dydaktycznej rozmawia z Uczniem i stymuluje go do samodzielnego myślenia nad rozpatrywanym zagadnieniem. Warsztat pracy opiera na dwóch filarach: metodologii i hierarchizacji materiału dydaktycznego. Wskazuje Uczniowi ewentualne braki posiadanych przez niego umiejętności i nakierowuje na możliwe drogi ich uzupełnienia.


BIRD Dydaktyka
Zadania Departamentu
Podstawowy profil działalności obejmuje dydaktykę skierowaną do odbiorców powyżej 16. roku życia.

BIRD Dydaktyka
Oferta Departamentu
– elektrotechnika – 120 zł / 50 min
– fizyka – 100 zł / 50 min
– matematyka – 80 zł / 50 min
– chemia – 80 zł / 50 min

BIRD Dydaktyka
Strategia Departamentu
Znaczną grupę Klientów tworzą studenci wyższych uczelni technicznych. W zakresie działalności znajdują się przedmioty z dyscypliny naukowej elektrotechnika, a w szczególności: obwody elektryczne, podstawy elektrotechniki, teoria obwodów elektrycznych, teoria pola elektromagnetycznego, elektrotermia, fizyka, matematyka.

Dopełnieniem Klientów jest grupa utworzona przez odbiorców młodszych, powyżej 16. roku życia. Dla uczniów szkół ponadpodstawowych w tej kategorii wiekowej przewidziano dydaktykę z przedmiotów ścisłych: fizyka, matematyka, zawodowe przedmioty elektryczne i mechatroniczne.

Program tematyczny dostosowuje się do potrzeb Klienta, jednak zachowana jest dbałość o wykonanie pracy dydaktycznej zgodnie ze wskazaniami i zaleceniami wiodących ośrodków pedagogicznych krajowych i zagranicznych.

Praktyka dydaktyczna dra Flisa wskazuje, że korzystne jest zaproponowanie Uczniom, aby rozważyli możliwość pracy w blokach tematycznych zbudowanych w trzech wymiarach uczenia się:
1) retrospekcja poznanych wiadomości,
2) wprowadzenie w nową tematykę i koncentracja na zrozumieniu rozwiązywania problemów zadaniowych, gdzie kładziony jest nacisk na jak najwyższy stopień indywidualnej pracy Ucznia,
3) omówienie proponowanej do samodzielnego zapoznania się teoretycznej partii materiału oraz wskazanie odpowiednich przykładów ćwiczeniowych.

flis korepetycje elektrotechnika fizyka

flis korepetycje elektrotechnika fizyka
Promocyjna oferta dydaktyczna (lipiec – sierpień)

Ogłoszenia BUKI
Ogłoszenia Trójmiasto
Ogłoszenia korepetycje.net
Ogłoszenia Korepetycje24
Ogłoszenia OLX
Ogłoszenia e-korepetycje
Ogłoszenia korepetycje.net
Ogłoszenia Usluger
Ogłoszenia Baza Firm
Ogłoszenia Firmy.net

Kanał YouTube
Profil Facebook
Twój Profesor

BIRD dr inż. Mateusz Flis stanowi działalność nierejestrową i jest opodatkowana zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

10 Replies to “Departament BIRD Dydaktyka – oferta”

  1. Dobrze słyszeć, że jednak warto.

   Prawdą jest, że pracę można wykonać na kilka sposobów:
   1) tanio, bardzo długo, ale całkiem dobrze;
   2) tanio, szybko i niezwykle kiepsko;
   3) drogo, długo i… naciągając klienta;
   4) drogo, szybko i dobrze.

   Dziękuję, że znajduję się w tej czwartej grupie.
   MF

 1. Dziękuję za pomoc i szczerze polecam Pana doktora, nie jest może tani ale za to wyśmienity wykładowca, jego pomoc jest nie oceniona , szczerze polecam wart jest każdych pieniędzy, jeszcze raz bardzo dziękuję Ania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *