Podziękowania (2) – Wyjątkowi Ludzie

Wyjątkowi ludzie
Otacza mnie wyjątkowa grupa ludzi, która nieprzerwanie wyzwala we mnie ogromne pokłady ufności w ludzkie serce. Garstka, ale przekraczająca swą osobowością tysiące znajomych, ludzi niejako znanych, lecz często niepewnych, nietrwałych, a nawet zapomnianych.

Stojąc niezachwianie, z wysoko podniesionym czołem, opierając się na twardym kręgosłupie, wyprostowany, a zarazem pełen lęku, obaw i niepewności jutra, głośno i donośnie oddaję im honory słowami:

wszelkie dotychczasowe osiągnięcia i sukcesy zawdzięczam człowiekowi,
Wam„.

Płynące ze wszelkich obszarów źródeł człowieczeństwa nieustannie kierowane ku mnie wsparcie, pomoc, rada i dzielenie się prywatnym doświadczeniem życia stanowią przepustkę umożliwiają mi, na drodze ciężkiej pracy procesu ciągłego doskonalenia, rozwijać i budować kondygnacje bycia lepszym człowiekiem. Nie tylko w zakresie już posiadanych oraz nabywania dotąd nieznanych umiejętności, kompetencji, wiedzy, ale przede wszystkim mądrości i głębi wejrzenia w moc potęgi serca.

Mimo niezliczonych upadków, następujących po sobie sekwencji potknięć, czynienia nieracjonalnych i niszczących kroków, czy błędnych decyzji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *